Про нас

 Агенція іноземних мов «Інтер» - це:

 15 років досвіду надання перекладацьких послуг
 Ми працюємо на ринку перекладацьких послуг з 1999 року. За цей час було виконано більше 50 тисяч перекладів текстів різного ступеня складності та тематики.

 Більше 1000 постійних клієнтів
 Сьогодні клієнтами Агенції іноземних мов «Інтер» є більше 100 організацій Тернополя та області. Серед наших клієнтів - українські страхові, юридичні компанії, компанії великого і середнього бізнесу, державні установи та багато інших.
 Наявність штатних перекладачів

 Спеціалізація перекладачів
 Наші працівники спеціалізуються в самих різних сферах, тому зможуть виконати переклад на будь-яку тему, яка вам потрібна, якісно та швидко.

 Різноманітний спектр послуг.
 Легалізування та апостилювання документів

 Надання комплексних послуг
 Нотаріальне посвідчення
 Підготовка документів для подачі в посольства

 Орієнтованість на довгостроковість співпраці з нашими клієнтами, тому для нас кожен клієнт має велике значення і вимагає індивідуального підходу.

 Ми намагаємось підходити до кожного клієнта індивідуально, гарантуємо якість, доступну ціну, враховуємо специфіку замовлення, виконуємо послуги швидко, якісно, кваліфіковано та з урахуванням потреб або побажань.

 Розвиток нашої агенції не стоїть на одному місці, ми крокуємо вперед, розвиваємося, розширюємо спектр послуг та мов, на які робляться переклади. Ви можете довірити переклад своїх паперів працівникам нашої компанії, не роздумуючи. Ми не лише виконаємо все в найкоротші терміни, а ще й проконсультуємо вас з питань, пов’язаних з оформленням документів, з їх легалізацією або представленням їх в посольстві.

 Ми чекаємо на вас у місті Тернополі за адресою:  вул. Хмельницького 9а, тел./факс  вул. А.Брюкнера 2, тел./факс