Агенція іноземних мов «Інтер» надає послуги усного перекладу. Тут виконують усний, послідовний та синхронний переклади. Кваліфіковані перекладачі мають досвід у найрізноманітніших галузях ,тому рівень складності не має значення. Наші перекладачі беруть участь у здійсненні телефонних переговорів з закордонними партнерами. Також ми надаємо супровід перекладачами наших замовників під час приватних та ділових зустрічей з іноземцями. Крім того надаються послуги усного перекладу в нотаріуса.

  Агенція іноземних мов «Інтер» надає такі послуги усного перекладу:
 1. усний переклад на бізнес-зустрічах, переговорах;
 2. послуги супроводу іноземців;
 3. послуги перекладача на виставках, презентаціях;
 4. переклад на семінарах, конференціях;
 5. послуги дипломованого перекладача у нотаріуса.

  Для здійснення офіційного перекладу слід врахувати, що відповідно до українського законодавства, офіційний переклад може здійснювати тільки перекладач з дипломом про вищу освіту, де вказана відповідна кваліфікація.

  Послуги дипломованого перекладача потрібні:
 1. для засвідчення підпису перекладача у нотаріуса;
 2. для складання у нотаріуса довіреностей, заяв від імені іноземця;
 3. для завірення нотаріусом підписи іноземця-засновника на статутних документах, банківських картках;
 4. для представлення інтересів іноземця в суді, в міліції, прокуратурі та інших офіційних органах .

   Перевага нашої агенції полягає в тому, що в нашій компанії працюють як позаштатні, так і штатні перекладачі. Тому ми можемо оперативно підібрати перекладача англійської, німецької, французької та інших мов.
   Якщо вам терміново потрібен усний перекладач, повідомте нам робочі мови, тематику, час і місце перекладу, і ми в найкоротші терміни направимо вам відповідного фахівця.