Декларація для Італії

 Декларація для Італії чи dichiarazione di valore
 Якщо Ви зібралися в Італію для роботи або продовження навчання, то Вам необхідно поставити апостиль на документи, зробити акредитований переклад при консульстві Італії, а також оформити декларацію для Італії.

Детальніше...

Бронювання авіаквитків

 Для наших клієнтів пропонуємо бронювання авіаквитків по самих вигідних цінах. Повідомте нас про час та напрямок польоту та ми запропонуємо вам самі вигідні варіанти на чартерні чи регулярні авіарейси в будь-який куточок світу.

Детальніше...

Заповнення анкет на візу

 Першим етапом у процесі подачі документів на відкриття візи є заповнення анкети. Посольство кожної країни подає свою аплікаційну форму, спосіб заповнення та подачі.  Все більше посольств переходять на онлайн подачу анкет. І дуже часто, навіть маючи певні знання іноземної мови, виникають труднощі при їх заповненні.

Детальніше...

Підготовка документів в посольство

 Всім відомо, що для поїздки закордон необхідно отримати візу, а кожне посольство або консульство має великий список вимог до оформлення документів для одержання дозволу на в’їзд, зокрема, необхідно не тільки зібрати необхідні документи, але й здійснити їх переклад.

Детальніше...