Репетиторство

 Сьогодні перед кожним з нас відкриваються величезні перспективи знаючи іноземну мову. Це і в особистісному, і в професійному плані. Саме тому послуги мовних шкіл користуються величезною популярністю. Проте не всі можуть регулярно відвідувати заняття мовних курсів , займатися в групі і підлаштовуватися під графік занять мовної школи. У такому випадку ідеальним виходом з ситуації стануть індивідуальні заняття англійською мовою.
 Англійською індивідуально можна займатися з репетитором або викладачем мовної школи.

 Заняття з репетитором створені для тих, хто знає, що не зможе зосередитися в групі і отримати 100% знань, які подаються на занятті.
 Робота з репетитором "один на один" в плані концентрації, звичайно, найбільш ефективна - викладач приділяє максимум своєї уваги студенту, при цьому програма курсу підлаштовується вже під учня, під його потреби і вирішення індивідуальних проблем з граматикою, лексикою або мовними навичками.

 Ми пропонуємо приватні уроки з нашими фахівцями в усі дні тижня, , в будь-який час (з самого ранку і до вечора) - повністю індивідуальний графік.

  Репетиторство буде надзвичайно корисне:
 1. Тим, хто готується до вступу в навчальні заклади;
 2. Тим, хто потребує допомоги у освоєнні шкільної програми.
 3. У підготовці до здачі тестів

У чому особливості занять з репетитором?

 • ви будете займатися саме в тому темпі і з тією інтенсивністю, яка підходить вам. Індивідуальне навчання ідеально підходить Вам, якщо Вам потрібні інтенсивні заняття з англійської.
 • Весь час уроку присвячено тільки Вам,
 • графік занять буде найбільш зручним для вас. Ви займаєтеся англійською в зручному місці і в зручний час
 • Індивідуальна програма навчання будується, виходячи з Ваших цілей. Це може бути стандартна програма за загальним розмовної або бізнес курсу англійської мови, а може бути і спеціальна програма, розроблена спеціально для Вас.
 • Неможливо прийти непідготовленим на заняття (адже репетитор все одно запитає)
 • Максимальна кількість розмовної практики на заняттях англійської , адже всю увагу викладач зосередить на вдосконаленні ваших мовних навичок.
 •  Вартість вивчення англійської мови з репетитором може бути на порядок вище, ніж навчання на мовних курсах. Однак, вибирати собі репетитора потрібно не за ціною («якщо дорожче, значить краще» чи «цей дорого, буду займатися з іншим — у нього дешевше» і т.д.).

   При виборі репетитора слід звернути увагу на його підхід до навчального процесу, методику викладання матеріалу і глибину знань мови (найчастіше репетиторством займаються навіть студенти) та налагодження контакту з учнем , адже якщо немає психологічної взаємодії між викладачем та учнем, бажаний результат не буде досягнутий.
   Дуже часто причиною відсутності контакту може бути несумісність характерів і темпераментів вчителя і учня. В цьому випадку, навіть якщо викладач професіонал своєї справи, він теж не зможе дати вам глибоких знань, і ефективність занять буде становити не більше 25%. Тому при виборі репетитора варто звертати увагу на будь-які дрібниці, тому варто прийти на кілька пробних уроків.

   Важливим моментом у навчанні з репетитором є правильно підібрана навчальна література.

   Крім літератури і навчальних матеріалів, рекомендованих вам на курсах іноземних мов або репетитором, вам знадобиться додаткова література, яка допоможе засвоїти граматичні особливості англійської мови, розширити і поповнити словниковий запас, а також познайомитися з різними стилістичними формами англійської мови. До такої літератури відносяться словники, навчальні посібники, розмовники, художні твори, журнали, газети та ін.

   Наші репетитори до основного підручника будуть готувати додаткові матеріали з граматики, завдання для розмовної практики, аудіо та відео матеріали, які допоможуть Вам швидше освоїти англійську мову і почати вільно спілкуватися нею.

   На заняттях Ви будете багато розмовляти, обговорювати різні теми, події, статті, вчити і використовувати на практиці нові слова та граматичні теми, читати і обговорювати тексти, дивитися навчальні фільми, слухати аудіоролики, загалом, будете покращувати рівень розмовної англійської мови в обраному вами напрямку.

  Особливо заняття з репетитором користі тим УЧНЯМ ТА СТУДЕНТАМ, ЯКИМ ПОТРІБНА
 • допомога в освоєнні шкільної програми;
 • допомога у виконанні домашніх завдань;
 • поглиблене вивчення мови.
 • тим, хто готується до вступу в навчальні заклади;
 • у підготовці до здачі тестів ми рекомендуємо навчання з репетитором.
 •  Адже працюючи з репетитором, учень отримує безпосередній контакт з викладачем: увесь його час та увагу. Це постійне спілкування, діалог та вирішення поставлених завдань.