Групові заняття

Мова - соціальне явище. Вона потріба нам для того, щоб спілкуватися з людьми, чи не так? Тому заняття в групі - це природно. Їх рекомендують так само корпораціям, і в такому випадку курси англійської набувають ще й роль своєрідного «тимбилдинга».

 Займаючись в групі, можна наздогнати двох зайців: і англійський вивчити, і подолати страх спілкування.

 Групові курси це можливість вивчати мову і при цьому спілкуватися нею з іншими студентами, порівнювати свої досягнення з іншими та мотивувати себе бути кращим. Більше того, у групі завжди існує здорова конкуренція, особливо, якщо рівні володіння мовою помітно різняться, в таких умовах нікому не хочеться бути гірше інших, що є додатковим стимулом. Групове навчання не дозволить звикати до темпу мовлення та вимови викладача, адже студенти мають можливість спілкуватися між собою, встановити особисті та ділові контакти.

 Окрім того, записуючись на групові курси пропонують розроблений курс вивчення іноземної мови, який уже був перевірений на практиці, а також має певну тривалість. Такі курси включають різні види занять, які охоплюють усі види мовних навичок.

Переваги занять в групах
  • різноманітність видів роботи з мовою (рольових ігор, діалогів, дебатів). Більшість з цих видів роботи просто недоступні при індивідуальному навчанні. До того ж, при індивідуальному навчанні ви будете слухати завжди думка одного і того ж людини - вашого викладача. Що тут поганого? Та те, що ви не "тренеруете вухо" і звикаєте до мови однієї людини.
  • інтерактивність навчання, адже мова вам потрібен для спілкування з усім світом, а не просто з однією людиною. У групі у вас з'являється можливість спілкування: пояснити, що ви думаєте, спробувати зрозуміти іншого і т.д.
  • нові люди - нові знайомства: чому б і ні?
  • можливість вчитися на чужих помилках: навіть якщо ви боїтеся поставити запитання, або ще до нього не додумалися, ваш сусід може це зробити за вас. Також, якщо в розмові ви чуєте помилку (так, ви її помітили) - ви намагаєтеся такого не допускати підсвідомо.
  • стимул займатися і не відставати від інших. Репетитор може вам пробачити брак часу і не зроблене домашнє завдання (це ж ви платите йому гроші), а от усвідомлення того, що ви відстаєте від групи ви не простите собі самі! Група задає ритм, навіть якщо вам лінь або не вистачає часу.
  • розклад гарантує регулярність занять. Репетиторові можна зателефонувати і скасувати заняття - дуже зручно. Так можна зробити хоч три рази під ряд, а потім взагалі забути про те, що таке англійська. З групою - ви вважаєте вже заплачені гроші, і намагаєтеся не пропускати!
  • додаткові заходи для студентів пропонують не всі курси, але багато. Це звичайно клуби або якісь тематичні заняття. Перегляд та обговорення фільмів, екскурсії, клуби за інтересами - знайдіть місце англійської на дозвіллі! Залежно від школи, такі заняття можуть входити у вартість семестру, або ж вимагають додаткової оплати. Дізнавайтеся!
  • носії мови. На наших курсах запрошуються носії мови. Ці люди зазвичай не вчать вас граматиці, вони вчать вас говорити!
  • бібліотеки. Так, так, так! Історії, знайомі вам з дитинства, але вже англійською? Так! Книги є адаптовані під ваш рівень, або ж оригінали, якщо ви любите випробування справжнім англійським! І вам не обов'язково їх купувати: почитайте і повертайте.
  •  Отже, можливих переваг насправді багато! І список можна було б і продовжити. Якщо ви сором'язливі, то можливо в групі вас «розкріпачать». З іншого боку, якщо ігнорувати спілкування з іншими - це ваша життєва позиція, то краще вибрати індивідуальне навчання.