Групи для дорослих

 Групові курси іноземної мови для дорослих охоплюють близько 4-6 місяців. Це 2-3 заняття на тиждень, зазвичай тривалістю 90 хвилин. Кількість людей у групі по 4-8 чоловік. Це чудовий варіант для людей, які мають стабільний робочий графік.
Групові курси – це перш за все мовна практика в колективі: спілкування в групі дозволяє розслабитися і швидше почати говорити іноземною мовою. Додатковим стимулом є момент суперництва.

 В середньому групи налічують від 4 до 8 чоловік, що дає можливість кожному учаснику активно працювати в ході заняття і отримати належну уваги з боку викладача. Групи складаються із учасників, що мають однаковий рівень мови. Це знімає комплекси один перед одним у недосконалому володінні мовою. Навчання в групі не дасть Вам розслабитися, тим самим, принесе добрі результати. Для групових занять формується спеціальна програма навчання, яка включає певну кількість граматичних і лексичних тем, найбільш наближених до реальних ситуацій.
 Після закінчення курсу проводиться підсумкове тестування і кожному учасникові групи видається іменний сертифікат. Заняття в групах є ефективним і цікавим навчанням, яке безпосередньо підготує до: реальних життєвих ситуацій; навчить швидко орієнтуватися в спілкуванні із співрозмовником при розмові англійською мовою; використовувати отримані навички по максимуму на практиці.

Переваги групового навчання:
 • завжди є співрозмовники для обговорення текстів і спільного виконання поставлених завдань – ролевих ігор, складання презентацій;
 • навчаючись в групі студентам легко орієнтуватися в матеріалі, що вивчається, оскільки пояснення і відробки є нероздільним цілим.
 • якщо у когось в групі виникають питання, завжди є можливість для уточнень і пояснень – усім буде корисно ще раз поринути в граматику англійської мови!
 • як правило, групи формують дружні колективи, де є місце і змаганню, і дружній підтримці.

 • Пробне заняття
   Якщо Ви прийняли рішення відвідувати заняття англійської мови, Ви маєте можливість записатися на пробне заняття. Пробне заняття – це заняття в групі відповідного рівня, після якого Ви приймаєте остаточне рішення займатися в Англійському розмовному клубі “Діалог” або ні.
   Якщо Вам сподобалося таке заняття, Ви оплачуєте його і усі наступні.
   Якщо Ви залишилися невдоволені, Ви нічого не оплачуєте. У разі, якщо група виявилася невідповідною рівню знань – занадто просто або занадто складно – ми постараємося підібрати Вам більш відповідну групу, що б процес навчання був для Вас максимально комфортним і ефективним.