Групи для дітей

 Групові курси для дітей охоплюють від 3 тижнів до кількох місяців. Здебільшого це 2-3 заняття на тиждень тривалістю 60-90 хвилин. Ігри, мультики, міні - театр перетворюють навчання на пригоду. Курси іноземних мов для дітей - це чудова можливість не лише удосконалити мовні навички, але весело та цікаво провести час.

 Дитина полюбить заняття завдяки іграм, пісням, цікавим історіям та різноманітним завданням, які роблять навчання легким і захоплюючим. Дитина і не помітить, що навчається, адже навчання буде захоплюючою грою!

 В нашому розмовному клубі “Діалог” навчання для школярів починається з 6 років та проходить у групах 5-6 чоловік. Саме така кількість дітей дає максимальну можливість кожній дитині отримати достатню увагу під час заняття, а також максимально врахувати вік, рівень та індивідуальні риси дитини. Учні цього віку не мають стійкої мотивації для вивчення мови, їм тяжко уявити ситуацію, в якій вони можуть використати свої знання, вони рідко усвідомлюють знання іншої мови для свого майбутнього.
 Тому цей етап потребує особливої уваги. Ми ставимо за мету створити таку атмосферу, щоб дітям було цікаво, весело та легко. Лише так вони можуть отримати стійкі знання, що полегшить їм навчання в школі, додасть впевненості у своїх силах, підніме самооцінку. Разом з тим ми закладаємо міцний фундамент для подальшої освіти.

 На заняттях використовується навчальна література світових видавництв, викладачі в групах - як українські спеціалісти, так і носії мови. Уроки проводяться виключно англійською мовою, що дозволяє ефективно подолати мовний бар'єр та навчитися впевнено розмовляти англійською мовою.