Підготовка до ЗНО

 Для проходження ЗНО з англійської мови потрібна хороша підготовка. Курс по підготовки до ЗНО з англійської не лише допоможе в придбанні достатнього рівня знань, але і психологічно підготує студента до виконання завдання з англійської мови зно.

 Курси підготовки до ЗНО з англійської ведуть професійні викладачі, що мають достатній досвід роботи. Наші викладачі готові допомогти Вам підготуватися до досить складного іспиту. Структура занять і велика кількість завдань максимально наближено до того, з чим студенти можуть зустрітися на іспиті.

 Програма дозволяє глибоко вивчити граматику, збільшити словарний запас, розвинути розмовні навички. На заняттях розбиратимуться конкретні завдання, які можуть бути винесені на іспиті. Ви зможете отримати необхідні роз’яснення і навички для вдалого проходження ЗНО з англійської мови.

 Тест зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови складається з трьох частин: читання, використання англійської мови, лист.

У тесті ЗНО з англійської мови будуть завдання чотирьох форм:
 • завдання на встановлення відповідності,
 • завдання з вибором однієї правильної відповіді,
 • завдання на заповнення пропусків у тексті та
 • завдання з розгорнутою відповіддю.
 •  Загальна кількість завдань тесту - 43, останнє завдання передбачає створення власного висловлювання та виконується у бланку відповідей Б.

   На виконання всіх завдань тесту ЗНО з англійської мови учасникам буде відведено 120 хвилин.

  Завдання на встановлення відповідності - у завданнях учасникам пропонується підібрати заголовки до текстів / частин текстів із наданих варіантів; затвердження / ситуації до оголошень / текстів; питання до відповідей або відповіді до запитань. Завдання вважається виконаним, якщо абітурієнт визначив правильну відповідність і позначив правильний варіант відповіді у бланку відповідей А.

   Тест містить 11 завдань цієї форми (від № 1 до № 5 і від № 11 до № 16), виконання яких буде оцінено в 0 або 1 тестовий бал. 1 бал - за правильно встановлену відповідність; 0 балів, якщо правильне відповідність не визначене або немає відповіді.

  Завдання з вибором однієї правильної відповіді - в кожному завданні дається чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо абітурієнт вибрав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей А.

   У тест включені 5 завдань з вибором однієї правильної відповіді (від № 6 до № 10), які оцінюються в 0 або 1 тестовий бал. 1 бал, якщо вказано правильну відповідь, 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

  Завдання на заповнення пропусків у тексті - у завданнях пропонується доповнити абзаци / речення в тексті реченнями / частинами речень, словосполученнями / словами із наданих варіантів. Завдання вважається виконаним, якщо учасник тестування вибрав і позначив правильний варіант відповіді у бланку відповідей А.

   Тест містить 26 завдань цієї форми (від № 17 до № 42), які оцінюватимуться в 0 або 1 тестовий бал. 1 бал, якщо вказано правильну відповідь, 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або вказано більше однієї відповіді, або відповіді немає.

  Завдання з розгорнутою відповіддю - завдання передбачає створення абітурієнтом на бланку відповідей Б власного висловлення у письмовій формі відповідно до запропонованої комунікативної ситуацією. Це завдання оцінюється від 0 до 14 тестових балів за спеціальними критеріями.

  Критерії оцінювання завдання з розгорнутою відповіддю:

  а. Змістовне наповнення (опрацювання трьох умов, зазначених у комунікативній ситуації)
  а1 - перша умова: 0, 1 або 2 тестових бали.
  а2 - друга умова: 0, 1 або 2 тестових бали.
  а3 - третя умова: 0, 1 або 2 тестових бали.

  b. Структура тексту і зв'язність
  b1 - логіка викладу і зв'язність тексту (наявність з'єднувальних елементів у тексті): 0, 1 або 2 тестових бали.
  b2 - відповідність письмового висловлювання заданому формату (твір, лист (приватне, ділове), оголошення, записка тощо): 0, 1 або 2 тестових бали.

  c. Використання лексики (лексична наповнюваність, володіння лексичним матеріалом): 0, 1 або 2 тестових бали.

  d. Використання граматики (морфологія, синтаксис, орфографія): 0, 1 або 2 тестових бали.

  Увага!
  1. Якщо абітурієнт отримує оцінку 0 тестових балів за критерій а. Змістовне наповнення, то в такому випадку вся робота оцінюється в 0 тестових балів.
  2. Якщо учасник тестування отримує оцінку 0 тестових балів за критерій с. Використання лексики або d. Використання граматики, то в такому випадку вся робота оцінюється в 0 тестових балів.
  3. Якщо абітурієнт не приступав до виконання завдання, власне висловлення вважається ненаписаною і вся робота оцінюється в 0 тестових балів.
  4. Відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов обсяг письмового висловлювання повинен бути не менше 100 слів.

   Максимальна кількість балів, яку зможе набрати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту з англійської мови, - 56 балів.
   Зміст тесту ЗНО з англійської мови визначено на основі Програми зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови, яка містить вимоги, що стосуються практичного володіння читанням, лексичним і граматичним матеріалом, а також письмом.

  Репетиторство

   Сьогодні перед кожним з нас відкриваються величезні перспективи знаючи іноземну мову. Це і в особистісному, і в професійному плані. Саме тому послуги мовних шкіл користуються величезною популярністю. Проте не всі можуть регулярно відвідувати заняття мовних курсів , займатися в групі і підлаштовуватися під графік занять мовної школи. У такому випадку ідеальним виходом з ситуації стануть індивідуальні заняття англійською мовою.
   Англійською індивідуально можна займатися з репетитором або викладачем мовної школи.

   Заняття з репетитором створені для тих, хто знає, що не зможе зосередитися в групі і отримати 100% знань, які подаються на занятті.
   Робота з репетитором "один на один" в плані концентрації, звичайно, найбільш ефективна - викладач приділяє максимум своєї уваги студенту, при цьому програма курсу підлаштовується вже під учня, під його потреби і вирішення індивідуальних проблем з граматикою, лексикою або мовними навичками.

   Ми пропонуємо приватні уроки з нашими фахівцями в усі дні тижня, , в будь-який час (з самого ранку і до вечора) - повністю індивідуальний графік.

   Репетиторство буде надзвичайно корисне:
  1. Тим, хто готується до вступу в навчальні заклади;
  2. Тим, хто потребує допомоги у освоєнні шкільної програми.
  3. У підготовці до здачі тестів

  У чому особливості занять з репетитором?

 • ви будете займатися саме в тому темпі і з тією інтенсивністю, яка підходить вам. Індивідуальне навчання ідеально підходить Вам, якщо Вам потрібні інтенсивні заняття з англійської.
 • Весь час уроку присвячено тільки Вам,
 • графік занять буде найбільш зручним для вас. Ви займаєтеся англійською в зручному місці і в зручний час
 • Індивідуальна програма навчання будується, виходячи з Ваших цілей. Це може бути стандартна програма за загальним розмовної або бізнес курсу англійської мови, а може бути і спеціальна програма, розроблена спеціально для Вас.
 • Неможливо прийти непідготовленим на заняття (адже репетитор все одно запитає)
 • Максимальна кількість розмовної практики на заняттях англійської , адже всю увагу викладач зосередить на вдосконаленні ваших мовних навичок.
 •  Вартість вивчення англійської мови з репетитором може бути на порядок вище, ніж навчання на мовних курсах. Однак, вибирати собі репетитора потрібно не за ціною («якщо дорожче, значить краще» чи «цей дорого, буду займатися з іншим — у нього дешевше» і т.д.).

   При виборі репетитора слід звернути увагу на його підхід до навчального процесу, методику викладання матеріалу і глибину знань мови (найчастіше репетиторством займаються навіть студенти) та налагодження контакту з учнем , адже якщо немає психологічної взаємодії між викладачем та учнем, бажаний результат не буде досягнутий.
   Дуже часто причиною відсутності контакту може бути несумісність характерів і темпераментів вчителя і учня. В цьому випадку, навіть якщо викладач професіонал своєї справи, він теж не зможе дати вам глибоких знань, і ефективність занять буде становити не більше 25%. Тому при виборі репетитора варто звертати увагу на будь-які дрібниці, тому варто прийти на кілька пробних уроків.

   Важливим моментом у навчанні з репетитором є правильно підібрана навчальна література.

   Крім літератури і навчальних матеріалів, рекомендованих вам на курсах іноземних мов або репетитором, вам знадобиться додаткова література, яка допоможе засвоїти граматичні особливості англійської мови, розширити і поповнити словниковий запас, а також познайомитися з різними стилістичними формами англійської мови. До такої літератури відносяться словники, навчальні посібники, розмовники, художні твори, журнали, газети та ін.

   Наші репетитори до основного підручника будуть готувати додаткові матеріали з граматики, завдання для розмовної практики, аудіо та відео матеріали, які допоможуть Вам швидше освоїти англійську мову і почати вільно спілкуватися нею.

   На заняттях Ви будете багато розмовляти, обговорювати різні теми, події, статті, вчити і використовувати на практиці нові слова та граматичні теми, читати і обговорювати тексти, дивитися навчальні фільми, слухати аудіоролики, загалом, будете покращувати рівень розмовної англійської мови в обраному вами напрямку.

  Особливо заняття з репетитором користі тим УЧНЯМ ТА СТУДЕНТАМ, ЯКИМ ПОТРІБНА
 • допомога в освоєнні шкільної програми;
 • допомога у виконанні домашніх завдань;
 • поглиблене вивчення мови.
 • тим, хто готується до вступу в навчальні заклади;
 • у підготовці до здачі тестів ми рекомендуємо навчання з репетитором.
 •  Адже працюючи з репетитором, учень отримує безпосередній контакт з викладачем: увесь його час та увагу. Це постійне спілкування, діалог та вирішення поставлених завдань.

  Групові заняття

  Мова - соціальне явище. Вона потріба нам для того, щоб спілкуватися з людьми, чи не так? Тому заняття в групі - це природно. Їх рекомендують так само корпораціям, і в такому випадку курси англійської набувають ще й роль своєрідного «тимбилдинга».

   Займаючись в групі, можна наздогнати двох зайців: і англійський вивчити, і подолати страх спілкування.

   Групові курси це можливість вивчати мову і при цьому спілкуватися нею з іншими студентами, порівнювати свої досягнення з іншими та мотивувати себе бути кращим. Більше того, у групі завжди існує здорова конкуренція, особливо, якщо рівні володіння мовою помітно різняться, в таких умовах нікому не хочеться бути гірше інших, що є додатковим стимулом. Групове навчання не дозволить звикати до темпу мовлення та вимови викладача, адже студенти мають можливість спілкуватися між собою, встановити особисті та ділові контакти.

   Окрім того, записуючись на групові курси пропонують розроблений курс вивчення іноземної мови, який уже був перевірений на практиці, а також має певну тривалість. Такі курси включають різні види занять, які охоплюють усі види мовних навичок.

  Переваги занять в групах
 • різноманітність видів роботи з мовою (рольових ігор, діалогів, дебатів). Більшість з цих видів роботи просто недоступні при індивідуальному навчанні. До того ж, при індивідуальному навчанні ви будете слухати завжди думка одного і того ж людини - вашого викладача. Що тут поганого? Та те, що ви не "тренеруете вухо" і звикаєте до мови однієї людини.
 • інтерактивність навчання, адже мова вам потрібен для спілкування з усім світом, а не просто з однією людиною. У групі у вас з'являється можливість спілкування: пояснити, що ви думаєте, спробувати зрозуміти іншого і т.д.
 • нові люди - нові знайомства: чому б і ні?
 • можливість вчитися на чужих помилках: навіть якщо ви боїтеся поставити запитання, або ще до нього не додумалися, ваш сусід може це зробити за вас. Також, якщо в розмові ви чуєте помилку (так, ви її помітили) - ви намагаєтеся такого не допускати підсвідомо.
 • стимул займатися і не відставати від інших. Репетитор може вам пробачити брак часу і не зроблене домашнє завдання (це ж ви платите йому гроші), а от усвідомлення того, що ви відстаєте від групи ви не простите собі самі! Група задає ритм, навіть якщо вам лінь або не вистачає часу.
 • розклад гарантує регулярність занять. Репетиторові можна зателефонувати і скасувати заняття - дуже зручно. Так можна зробити хоч три рази під ряд, а потім взагалі забути про те, що таке англійська. З групою - ви вважаєте вже заплачені гроші, і намагаєтеся не пропускати!
 • додаткові заходи для студентів пропонують не всі курси, але багато. Це звичайно клуби або якісь тематичні заняття. Перегляд та обговорення фільмів, екскурсії, клуби за інтересами - знайдіть місце англійської на дозвіллі! Залежно від школи, такі заняття можуть входити у вартість семестру, або ж вимагають додаткової оплати. Дізнавайтеся!
 • носії мови. На наших курсах запрошуються носії мови. Ці люди зазвичай не вчать вас граматиці, вони вчать вас говорити!
 • бібліотеки. Так, так, так! Історії, знайомі вам з дитинства, але вже англійською? Так! Книги є адаптовані під ваш рівень, або ж оригінали, якщо ви любите випробування справжнім англійським! І вам не обов'язково їх купувати: почитайте і повертайте.
 •  Отже, можливих переваг насправді багато! І список можна було б і продовжити. Якщо ви сором'язливі, то можливо в групі вас «розкріпачать». З іншого боку, якщо ігнорувати спілкування з іншими - це ваша життєва позиція, то краще вибрати індивідуальне навчання.

  Групи для дорослих

   Групові курси іноземної мови для дорослих охоплюють близько 4-6 місяців. Це 2-3 заняття на тиждень, зазвичай тривалістю 90 хвилин. Кількість людей у групі по 4-8 чоловік. Це чудовий варіант для людей, які мають стабільний робочий графік.
  Групові курси – це перш за все мовна практика в колективі: спілкування в групі дозволяє розслабитися і швидше почати говорити іноземною мовою. Додатковим стимулом є момент суперництва.

   В середньому групи налічують від 4 до 8 чоловік, що дає можливість кожному учаснику активно працювати в ході заняття і отримати належну уваги з боку викладача. Групи складаються із учасників, що мають однаковий рівень мови. Це знімає комплекси один перед одним у недосконалому володінні мовою. Навчання в групі не дасть Вам розслабитися, тим самим, принесе добрі результати. Для групових занять формується спеціальна програма навчання, яка включає певну кількість граматичних і лексичних тем, найбільш наближених до реальних ситуацій.
   Після закінчення курсу проводиться підсумкове тестування і кожному учасникові групи видається іменний сертифікат. Заняття в групах є ефективним і цікавим навчанням, яке безпосередньо підготує до: реальних життєвих ситуацій; навчить швидко орієнтуватися в спілкуванні із співрозмовником при розмові англійською мовою; використовувати отримані навички по максимуму на практиці.

  Переваги групового навчання:
 • завжди є співрозмовники для обговорення текстів і спільного виконання поставлених завдань – ролевих ігор, складання презентацій;
 • навчаючись в групі студентам легко орієнтуватися в матеріалі, що вивчається, оскільки пояснення і відробки є нероздільним цілим.
 • якщо у когось в групі виникають питання, завжди є можливість для уточнень і пояснень – усім буде корисно ще раз поринути в граматику англійської мови!
 • як правило, групи формують дружні колективи, де є місце і змаганню, і дружній підтримці.

 • Пробне заняття
   Якщо Ви прийняли рішення відвідувати заняття англійської мови, Ви маєте можливість записатися на пробне заняття. Пробне заняття – це заняття в групі відповідного рівня, після якого Ви приймаєте остаточне рішення займатися в Англійському розмовному клубі “Діалог” або ні.
   Якщо Вам сподобалося таке заняття, Ви оплачуєте його і усі наступні.
   Якщо Ви залишилися невдоволені, Ви нічого не оплачуєте. У разі, якщо група виявилася невідповідною рівню знань – занадто просто або занадто складно – ми постараємося підібрати Вам більш відповідну групу, що б процес навчання був для Вас максимально комфортним і ефективним.

  Групи для дітей

   Групові курси для дітей охоплюють від 3 тижнів до кількох місяців. Здебільшого це 2-3 заняття на тиждень тривалістю 60-90 хвилин. Ігри, мультики, міні - театр перетворюють навчання на пригоду. Курси іноземних мов для дітей - це чудова можливість не лише удосконалити мовні навички, але весело та цікаво провести час.

   Дитина полюбить заняття завдяки іграм, пісням, цікавим історіям та різноманітним завданням, які роблять навчання легким і захоплюючим. Дитина і не помітить, що навчається, адже навчання буде захоплюючою грою!

   В нашому розмовному клубі “Діалог” навчання для школярів починається з 6 років та проходить у групах 5-6 чоловік. Саме така кількість дітей дає максимальну можливість кожній дитині отримати достатню увагу під час заняття, а також максимально врахувати вік, рівень та індивідуальні риси дитини. Учні цього віку не мають стійкої мотивації для вивчення мови, їм тяжко уявити ситуацію, в якій вони можуть використати свої знання, вони рідко усвідомлюють знання іншої мови для свого майбутнього.
   Тому цей етап потребує особливої уваги. Ми ставимо за мету створити таку атмосферу, щоб дітям було цікаво, весело та легко. Лише так вони можуть отримати стійкі знання, що полегшить їм навчання в школі, додасть впевненості у своїх силах, підніме самооцінку. Разом з тим ми закладаємо міцний фундамент для подальшої освіти.

   На заняттях використовується навчальна література світових видавництв, викладачі в групах - як українські спеціалісти, так і носії мови. Уроки проводяться виключно англійською мовою, що дозволяє ефективно подолати мовний бар'єр та навчитися впевнено розмовляти англійською мовою.

  Індивідуальні заняття

   Часто бажаючи вивчити іноземну мову люди вагаються, що ж обрати групові курси чи індивідуальне навчання. Слід зауважити, що підхід викладання у двох видах занять різниться, як різниться ціна та темп навчання.

   Індивідуальні заняття – це чудовий вихід для тих, хто бажає удосконалити свої знання іноземної мови, або ж кому потрібно швидко отримати певний рівень, чи поглибити знання іноземної мови у тій чи іншій сфері, для прикладу у медицині чи ІТ-сфері.

   Вони ідеальний варіант. якщо вас гнучкий графік, або ж увесь день розписаний по хвилинах, а тому навчання в групі за розкладом вам не підходить. Якщо ви сором'язливі і замкнуті, то курси вам здебільшого не допоможуть, адже викладачеві буде важко бодай слово витягнути з вас.


  Окрім цього, такі заняття мають декілька переваг:
 • по-перше, темп та інтенсивність занять визначаєте саме ви;
 • по-друге, ви можете вибудувати індивідуальний гнучкий графік занять;
 • по-третє, саме ваші мовні навички будуть у центрі уваги;
 • по-четверте, напрям і сферу підготовки обираєте ви самі;
 • і на останок швидкість досягнення результатів набагато вища.

   Загалом, головною перевагою вивчення іноземної мови з викладачем є індивідуальний підхід, оскільки заняття проводиться для вас і тільки для вас.

  АНГЛІЙСЬКА ІНДИВІДУАЛЬНО

   Прийшовши до рішення про необхідність вивчення англійської мови, Ви обов'язково прийдете до дилеми: індивідуальні або групові заняття?
   Зрозуміло, обидві ці форми навчання мають свої переваги і недоліки. Але в даному випадку ми просимо звернути Вашу увагу на вивчення англійської мови в індивідуальному порядку.
   Даний вид занять підійде для будь-якої категорії людей.
   Але, якщо хоча б один з нижченаведених пунктів має місце у Вашому житті, ми рекомендуємо Вам звернути особливу увагу на індивідуальне навчання англійської мови:

 • Ви занадто зайняті, щоб відвідувати курси?
 • Потрібен гнучкий графік навчання?
 • Вам потрібна індивідуальна програма, розроблена спеціально для Ваших цілей;
 • Вам потрібен особливий підхід, у зв'язку зі складнощами сприйняття в групах (наприклад, уповільнений темп засвоєння) або внаслідок інших труднощів бажаєте досягти найкращого результату з найменшими тимчасовими витратами?
 • Ви хочете зробити акцент в навчанні на окремі мовні аспекти: лексику, граматику, фонетику, стилістику, культуру мовлення;
 • У Вас часті відрядження, маленька дитина або інші обставини, що обмежують Вас в часі;
 • Ви просто звикли до усього хорошого, і вважаєте, що увага викладача має бути цілком зосереджена на Вас.
 • Про програму:
 • Індивідуальний графік проведення занять
 • Ви самі вибираєте максимально комфортне для вас час занять.
 • Кількість необхідних занять визначається спільно з викладачем виходячи з цілей, які ви перед собою ставите.
 • Вся увага викладача
 • Ви спілкуєтеся один на один з викладачем і отримуєте всю його увагу.
 • Індивідуальна програма
 • Програма складається індивідуально з урахуванням всіх ваших побажань та рівня
 • Тривалість одного заняття - мінімум 60 хв.
 •  В процесі індивідуального навчання Ви можете витратити стільки часу, скільки Вам необхідно для засвоєння матеріалу
   З метою ефективності навчання тривалість одного заняття повинна бути не менше 60 хвилин.