«Найлегший спосіб спілкуватися іноземною мовою - просто зануритися в мовне середовище»

 Для того, щоб почати спілкуватися англійською мовою потрібно просто зануритися в мовне середовище. Є всього два способи такого занурення: перший потрапити у середовище, де ніхто не розмовляє вашою рідною мовою, де у стресовій ситуації ви будете вимушені спілкуватися, або ж більш простий спосіб – розмовний клуб.

Розмовний клуб - це чудова можливість й для тих, хто вивчає англійську мову і хоче поглибити свій рівень та усіх тих, хто вивчав англійську та немає практики спілкування, адже саме тут можна почути живий неадаптований варіант англійської мови, навчитися швидко і правильно реагувати на певні репліки, розпізнавати на слух і просто почати вільно спілкуватися.

 Особливість англійського розмовного клубу полягає у тому, що його створеного для тих, хто вже володіє англійською мовою на рівні не нижче середнього, і хоче поліпшити свої розмовні навички, поповнити словниковий запас, при цьому не затрачати зайвий час на монотонне вивчення граматики та лексики, а одразу ж перейти до спілкування. Варто наголосити, що мало просто вивчити мову, свій рівень потрібно постійно підтримувати та покращувати, а щоб зробити це потрібно якомога більше практикуватися.

 Учасники розмовного клубу мають можливість навчитися правильної вимови, інтонації, побудови речень. Використання сленгу та ідіом є однією з родзинок Розмовного клубу, оскільки на звичайних курсах уся увага приділяється вивченню Standard English, яка зазвичай і є United Kingdom Standard English. Так називається форма англійської мови, якою прийнято користуватися. Проте часто у повсякденному житті використовується неформальний варіант, для прикладу у вигляді сленгу.

 Вивчення ідіом є також цікавинкою клубу, адже дуже часто у виступах політиків, Talk-шоу, фільмах та щоденному спілкуванні використовуються сталі вислови, дослівний переклад яких заводить нас у глухий кут.

 У Розмовному клубі ми розмовляємо живою повсякденною англійською мовою, яка є дуже необхідною для щоденного спілкування. Це насамперед надзвичайно важливо для всіх тих, хто хоче подолати мовленнєвий бар'єр та заговорити.

 У Розмовному клубі ми розмовляємо живою повсякденною англійською мовою

 Слід зауважити, що Розмовний клуб проводиться у різних форматах: дискусії, ігри, обговорення улюблених кінострічок та останніх подій, спілкування з носіями мови. Клуб вирізняється поєднання різноманітної цікавої діяльності, а обговорення актуальних тем та подій, що відбуваються в світі, не лише допоможуть покращувати рівень вашої англійської, але й – розширити ваш кругозір.

 Розмовний клуб для тих, хто хоче підтримувати свій рівень англійської, спілкуватися нею на різні теми, знайомитися з новими людьми.

 Якщо регулярно відвідувати заняття Розмовного Клубу, вже зовсім скоро ви зможете вільно спілкуватися не лише з друзями-українцями, але й з іноземцями, дивитися фільми мовою оригіналу, і при цьому розуміти усе без субтитрів. Більше того це не тільки необхідна практика, але й новий досвід та цікаві знайомства.

Розмовний клуб – це унікальна можливість подолати мовний бар’єр і просто поспілкуватися в приємній дружній компанії. Невимушена обстановка і цікаві форми занять сприяють формуванню навичок. Саме тому Розмовний клуб - це чудовий шанс закріпити здобуті знання лексики та граматики на практиці і розширити власний кругозір.