Кредо нашого клубу: МИ НЕ ВИКЛАДАЄМО. МИ РОЗМОВЛЯЄМО.

 Наш розмовний клуб створений для спілкування. Тут невелика кількість учасників одного рівня збирається, щоб обговорити найрізноманітніші питання та події за чашечкою кави, саме так ми і практикуємо англійську. Адже лише у дружній невимушеній атмосфері можна подолати страх зробити помилку і почати заговорити. Англомовний клуб "Діалог" працює для того, щоб ви вільно розмовляли англійською мовою.

 Часто після багатьох років вивчення англійської мови, у більшості людей – однакова проблема: середовище, у якому ми живемо не є англомовним, з друзями та родичами іноземною поспілкуєшся, і навіть коли зустрівши іноземця маємо можливість бодай трішки поспілкуватися, ми хвилюємося за побудову речень, вимову, неправильну граматику і тому подібне.

 «Багато хто зустрічався з проблемою - і граматику, і лексику знаєш, але кожен раз, коли трапляється нагода поспілкуватися англійською мовою, неначе клубок у горлі появляється, просто слово вимовити важко»

 Саме автентичне англомовне середовище і створюємо ми у розмовному клубі задля легкого невимушеного спілкування та подолання мовного бар’єру.
Особливість клубу полягає у тому, що ми не викладаємо.

 МИ РОЗМОВЛЯЄМО. Розмовний клуб не є монологом-лекцією, а живим спілкуванням та обговоренням. Тут не має учня (студента) та викладача, у нашому клубі усі повноцінні співрозмовники. Тут немає місця вивченню граматичних правил та виконанню десятків нудних прав, адже наша ціль – розмовляти.

Наша ціль – розмовляти.

 Наше завдання — дати той рівень володіння мовою, коли ви зможете справді вільно розмовляти. Тому заняття включають як перегляд та обговорення кінофільмів та книжок, подій, що відбуваються довкола, так і дискусії на різні політичні, а іноді й філософські теми. Залежно від рівня учасників клубу обирається тема кожного заняття, для людей з середнім рівнем володіння іноземною мовою, ми обираємо теми як от Eating out, для людей з високим рівнем володіння мовою обираємо для прикладу Prejudice and Discrimination і т.д.

 У вигляді ігор, рольових моментів, аудіо, фільмів, дискусій та інших засобів ми прагнемо захопити учасників темою і непомітно для них самих розговорити.

 У розмовному клубі ви обов’язково покращити свій словниковий запас та подолаєте мовний бар’єр.

Адже саме тут можна:
  • активізувати пасивний словниковий запас,
  • вивчити нову лексику,
  • покращити сприймання на слух,
  • почати говорити впевнено,
  • подолати мовний бар’єр,
  • обговорити найактуальніші теми,
  • провести час весело та з користю,
  • завести нові знайомства.
  •  Після кожного заняття завжди залишається багато позитивних емоцій. Людина отримує не тільки знання англійської мови, але і багато корисної інформації після розкриття теми та обміну досвідом між учасниками групи. Адже англійський розмовний клуб - це шанс дізнатися тонкощі повсякденної розмовної мови, дивитися фільми і ще дізнатися багато чого цікавого.