Спілкування є невід’ємною складовою вивчення іноземної мови.
 Англомовний клуб "Діалог"

 Вивчення будь-якої мови не відбувається без мінімальної практики, і саме спілкування є невід’ємною складовою вивчення англійської.

 Не хочете або не маєте можливості виїжджати з країни, щоб поспілкуватися англійською? Сьогодні це не обов’язково. Але вивчення будь-якої мови не відбувається без мінімальної практики, і саме спілкування є невід’ємною складовою вивчення англійської. Саме для спілкування і створений Розмовний Клуб.

 Люди вивчають англійську з різними цілями: як обов’язковий предмет в школі чи інституті, або ж так вимагає робота; а іноді - просто для себе: подобається от і все!

 Проте не так й рідко вивчення іноземної мови зводиться до простого зубріння граматичних правил, складних незрозумілих конструкції, а також десятків слів, які й не знаєш де застосувати. Проблема у тому, що часто вивчення іноземних мов, англійської і не тільки, зводиться до програми, що не має зв’язку з реальним життям, або ж вона настільки обмежена, що вже через деякий час і слово сказати важко.

 Бувають і випадки, коли людина довго вивчала англійську мову в школі або вузі, тривалий час перебувала за кордоном, та зараз просто шукає співрозмовника для бодай якоїсь мовної практики.

 Часто у колі друзів та родичів просто немає людей, які вільно спілкуються англійською мовою, або взагалі й таких, що мають базові знання, так звичайно є безліч сайтів, що пропонують поспілкуватися з іноземцями у формі Chat, але чи замінить це живе спілкування? Звичайно ж, ні. Аудіокниги та кінострічки – це чудовий варіант вивчити нову лексику та навчитися слухати, але ж з ними не поспілкуєшся!

 «Вмієте слухати, проте боїтесь сказати й слово? Аудіокниги та кінострічки ваші найкращі співрозмовники? Приходьте у Розмовний Клуб! І мрія вільно спілкуватися англійською стане реальністю»

 Саме тому особливістю клубу є те, що тут немає викладача, який безпосередньо подає матеріал, пояснює велику кількість граматичних правил чи пропонує вивчити багато лексики. Клуб веде викладач, який, у даному випадку, виконує роль модератора. А його основним завданням є розговорити учасників клубу, скерувати розмову у потрібне русло, і таким чином створити автентичне живе мовне середовище. Саме тому учасники Клубу є не слухачами або ж учнями, а повноцінними співрозмовниками.

 У створеному середовищі легше не лише розкрити свої навички, але й перевірити рівень володіння англійською мовою. З кожним заняттям стає все легше зрозуміти співрозмовника, а також самому сказати бажане. Відвідування Розмовного Клубу це чудовий шанс не лише попрактикуватися, але й почати вільно розмовляти, адже наша мета зробити все, щоб ви відчули себе впевнено в процесі живого спілкуванн