Наша агенція інозенмих мов надає послуги щодо витребування дублікатів різних документів: свідоцтв про народження, шлюб, розлучення, смерть, рішень судів.

 Необхідність у повторному отриманні документів виникає дуже часто: документи губляться, їх форма застаріває. Наприклад, Міністерство юстиції України ставить апостиль на загсівському документи тільки нового зразка, тобто якщо свідоцтво про народження чи шлюб було видано в 1991-2002 роках, необхідно отримувати дублікат. Також ряд європейських країн не приймають на розгляд особисті документи, видані за часів СРСР, і також просять отримати дублікат свідоцтва, виданий уже Україні.

 Для витребування документів, отримання дублікатів та копій потрібна нотаріальна довіреність на наших співробітників. Отримати зразок довіреності, а також задати будь-які Ваші запитання ви можете у наших менеджерів.

Для витребування документів необхідно:
 • повідомити назву документа і надати його копію (якщо є);
 • повідомити дані людини, про яку йде мова в документі;
 • повідомити, де і коли був виданий документ;
 • оформити нотаріальну довіреність на нашого співробітника.
 •  Також ми можемо запропонувати Вам послугу завірення цих документів в Обласних управліннях юстиції, що необхідно для подальшої легалізації або апостилювання документів та письмовий переклад.

  Пам’ятка по витребуванню з України документів про реєстрацію актів цивільного стану

   1. Повторні свідоцтва видаються особам, на яких складено актовий запис цивільного стану.

   2. Повторні свідоцтва про народження дітей можуть видаватися їх батькам і усиновлювачам.
  Повторні свідоцтва про народження дітей, які не досягли 18 років, можуть також видаватися опікунам, піклувальникам і адміністрації дитячих закладів, в яких діти перебувають на вихованні.
  Особам, яким виповнилося 16 років, повторні свідоцтва можуть видаватися при наявності паспорта.
  Особі, позбавленій батьківських прав, повторні свідоцтва про народження дітей не видаються. При видачі повторного свідоцтва про народження відомості про батьків наводяться у повній відповідності з даними актового запису про народження.
  Повторні свідоцтва про смерть видаються лише родичам померлого (дітям померлого, в тому числі й усиновленим, другому з подружжя, братам і сестрам померлого, діду і бабі померлого як з боку батька, так і з боку матері).
  Родинні відносини повинні бути підтверджені документально.

   3. Повторні свідоцтва про одруження, яке припинено, не видаються. В цьому разі на прохання заявників видається витяг з Державного реєстру актів цивільного стану.

   4. Витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян видаються особам, на яких складено актовий запис. Крім того, витяги про реєстрацію народження, шлюбу, розірвання шлюбу, зміни імені, про внесення змін, доповнень, виправлень в актовий запис видаються родичам по прямій висхідній та низхідній лінії, а також усиновлювачам, опікунам та піклувальникам.

  Не можуть бути витребувані наступні документи:
 • військові квитки;
 • трудові книжки;
 • посвідчення особи.

 • Також не підлягають витребуванню:
 • повторні свідоцтва (дублікати) про реєстрацію цивільного стану, оформлені на інших осіб, крім заявника;
 • свідоцтво про укладення шлюбу, якщо він вже розірваний. У такому випадку може видаватися довідка про те, що акт одруження був зареєстрований;
 • свідоцтва про народження людей, померлих на момент витребування. Видається довідка про те, що реєстровано народження.