Додаткові послуги

Довідка про судимість

 Довідка про несудимість оформляється в уповноважених органах і буває двох видів: для пред'явлення на території України і для пред'явлення за кордоном. Для використання за кордоном довідку про несудимість в більшості випадків потрібно легалізувати або проставити Апостиль.
 У довідці про несудимість обов'язково вказується, для пред'явлення в які органи або з якою метою вона видається. Список формулювань про призначення довідки встановлюється законодавчо.

Детальніше...

Витребування документів

 Наша агенція інозенмих мов надає послуги щодо витребування дублікатів різних документів: свідоцтв про народження, шлюб, розлучення, смерть, рішень судів.
 Необхідність у повторному отриманні документів виникає дуже часто: документи губляться, їх форма застаріває.

Детальніше...

Кур'єрська доставка

 Замовляючи в нашій агенції послугу перекладу ,у Вас може виникнути необхідність в передачі нам різних документів, але з тих або інших причин Ви не маєте можливості приїхати до нас в офіс і привезти їх. У такому випадку Ви можете скористатися кур'єрською доставкою документів, яку здійснить служба доставки.
 З метою заощадження часу і грошових коштів, Ви можете передати Ваші документи і отримати готовий переклад за допомогою залізничного, автомобільного, авіа- транспорту.

Детальніше...

Нострифікація

 Здобувши освіту за кордоном, люди часто зустрічаються з певною проблемою, влаштовуючись на роботу в Україні. Так як в різних країнах стандарти документів про здобуту освіту відрізняються один від одного, іноземний диплом формально вважається недійсним на території України. Тому для того, щоб визнати диплом іноземного вузу і зробити його рівним українському, потрібно пройти певну операцію - Нострифікацію.
Нострифікація- певна процедура, завдяки якій відбувається визнання рівнозначності диплома, виданого закордонним навчальним закладом, на території України, та набутя ним юридичної чинності.

Детальніше...